AIMA 2014 İdil Biret Piyano Masterclass – 7. Gün

Bugün AIMA İdil Biret piyano masterclassının son günüydü. Sabah sertifika törenimiz oldu ve akşam Cunda Adası Alibey Kültür merkezinde konserimiz vardı.

Today was the last day of AIMA İdil Biret piano masterclass. We had our certificate ceremony in the morning, and there was our concert at Cunda Island Alibey Cultural Center at night.Sertifika aldıktan sonra saat 17:00’de Alibey Kültür Merkezine doğru yola çıktık. Orada herkes provasını yaptıktan sonra nihayet konser saati yaklaşıyordu.
After obtaining our certificates we hit the road at 5:00 pm to Alibey Cultural Center. After a short rehearsal, finally the concert time was near.

İşte konserin kaydı:
Here’s the record of the concert:

Bu masterclass harikaydı. İkinci kere katılmanın ve öğrendiklerimi uygulamanın sevincini yaşadım. Hep birlikte verimli bir hafta geçirdik. Bu masterclassı düzenleyen sevgili Prof. Filiz Ali’ye çok teşekkür borçluyuz, her işimizde bize yardımcı olan Burcu ablama da teşekkür ederim, ve tabii ki sevgili İdil Biret hocama tecrübelerini bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederiz.

This masterclass was awesome. I experienced the happiness of participating second time and applying things I learnt. We’ve spent a efficent week together. We all owe a thank to dear Prof. Filiz Ali for organizing this masterclass, and thanks to Burcu for helping us each time we need, and of course many thanks to dear İdil Biret for sharing her experiences with us.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s